Формула, як завжди бути коханим та щасливимВи повинні вести себе таким чином, як вели себе на початку Ваших відносин, так ніби Ви повинні завоювувати свого партнера кожен день, знову й знову. Це не стосується виключно чоловіків, це стосується в тій же мірі й жінок. Адже перший крок завжди повинна робити жінка! Так, саме жінка. 
В чому ж полягає перший крок з боку жінки? Це привабливий вигляд. А потім вже, чоловік робить усе можливе, аби зацікавити жінку своєю персоною не тільки зовнішньо, але й, обов'язково, внутрішньо. Чоловіка виділяє з маси осіб чоловічої статі саме чоловічий характер та чоловічі вчинки, можливість захищати, сміливість брати на себе відповідальність за свої вчинки та вчинки своєї обранки. 

Ось декілька настанов:
- демонструйте парнтеру Ваше кохання та пристрасть;
- будьте завжди прекрасним та бажаним;
- обов'язково робіть своєму партнеру компліменти;
- робіть приємні сюрпризи;
- залишайтеся актиними й повними фантазій;
- робіть усе можливе, щоб Ваш партнер більше посміхався й ніколи не сумував;
- як чоловік, так й жінка повинні підтримувати в своєму партнері мисливський азарт, навіть коли чують "ні";
- надавайте своєму партнеру в достатньому рівні свободу.

Відносини потребують достатнього кохання, еротики, зізнань и т.д. - усе це необхідні умови, аби обидва партнери хотіли просинатися кожного ранку поруч, та продовжувати свій життєвий шлях дивлячись в один бік та підтримуючи один одного. Тільки в такому разі взаємовідносини будуть забарвлені найчарівнішими фарбами й будуть квітнути пишним цвітом, розповсюджуючи зачаровуючий аромат щастя, кохання та благополуччя.