Гупнотизуючий американський цирк Вісконсіна


Гупнотизуючий американський цирк Вісконсіна

Багато років американський цирк гіпнотизував публіку виступами з дикими тваринами, зі своєю сліпучою зірочкою, барвистими клоунами й захоплюючими виставами. Ніколи до цього американська публіка не була так прикута поглядами й зачарована настільки дивними розвагами фокусників. Мабуть, найвідомішим був Рінглінг Брос. На своєму першому виступі вони використовували будинок п'яти братів Рінглінгів. Сьогодні це найбільша збережена циркова компанія.

Місячні кратери в Айдахо – це один із самих приголомшливих національних монументів у Сполучених Штатах АмерикиМісячні кратери в Айдахо – це один із самих приголомшливих національних монументів у Сполучених Штатах Америки

Айдахо - це штат у Північно-західній частині Сполучених Штатів Америки. Найбільшим містом штату є його столиця - місто Бойсе. Айдахо було прийнято 43-м штатом. Айдахо переважно гірський штат, навіть більш ніж Нова Англія. Він не має виходу до моря, і оточений штатами Юта, Вашингтон, Невада, Вайоминг, Орегон, Монтана й канадської провінції Британська Колумбія. 

Колонії Амана - групи поселень, радикальних німецьких пієтистів, у штаті Айова, що полягали із семи сілКолонії Амана - групи поселень, радикальних німецьких пієтистів, у штаті Айова, що полягали із семи сіл

Колонії Амана - групи поселень, радикальних німецьких пієтистів, у штаті Айова, що полягали із семи сіл. 
Разючою особливістю колоній Амана є те, що за вісімдесят років вони підтримували майже повністю самодостатню місцеву економіку. Рівень фізичного комфорту, житла, майна, утворень й соціально-культурного призначення, були порівнянні з тим, який установлений в американських службовців, робітників або купців середнього класу. Вони досягли цієї незалежності й стилю життя, дотримуючись спеціалізованих ремесел в сільському господарстві та професій, які вони привезли із собою з Німеччини. Майстрами передавалися з покоління в покоління знання, методи й навички ремісників заліза й міді, ковалів, ткачів, шевців, виробників сиру. Використовували коня, вітер, воду, робили вручну й жили стійко, вели пішохідний спосіб життя.

Печера Рассел Кэйв є американським Національним Пам'ятником у північно-східній Алабамі, Сполучених Штатах, близько до міста Бріджпорта


Печера Рассел Кэйв є американським Національним Пам'ятником у північно-східній Алабамі, Сполучених Штатах, близько до міста Бріджпорта

Рассел Кэйв є американським Національним Пам'ятником у північно-східній Алабамі, Сполучених Штатах, близько до міста Бріджпорта. Печера офіційно стала пам'ятником 11 травня 1961.
Головний вхід використовувався як притулок у доісторичних індійців, що проживали у самому ранньому, відомому населеному пункті в південно-східних Сполучених Штатах. Навколишній ліс забезпечував їжу, інструменти й паливо для вогнів.
Археологічні польові огляди розкрили сліди, залишені жителями печери. Приблизно дві тонни експонатів було знайдено й відновлено в цім місці. Відкриття включають деревне вугілля від вогнів, кості тварин - це були як використовувані в якості інструментів, так і залишки тварин, що вживаються в їжу. Так само були знайдені списи, стріли, осколки глиняного посуду. Виявлені були й останки декількох дорослих і дітей, похованих на місці. Тіла були розташовані у віці - від дитини до 50 років, та поховані в дрібних ямах на підлозі печери. Такі поховання не супроводжувалися закладкою сторонніх предметів, яких-небудь речей.

Історичне місце Дніпропетровська, яке поєднує в собі велику кількість легенд та гіпотез є Монастирський острів
Історичне місце Дніпропетровська, яке поєднує в собі велику кількість легенд та гіпотез є Монастирський острів

Історичне місце Дніпропетровська, яке поєднує в собі велику кількість легенд та гіпотез є Монастирський острів. Протока завширшки 100-120 метрів відділяє острів від правого берега р. Дніпр вузькою Однією з легенд є, те, що у XI столітті коли тут був розташований візантійський монастир у ньому сама княгиня Ольга перечікувала бурю, коли їхала до Константинополя. Інша легенда свідчить, що це місце було найдальшою точкою, до якої доходив апостол Андрій Первозванний, проповідуючи вчення Христа на півночі. Ще за однією легендою, що не має документального тому підтвердження, у IX столітті ченці заснували на цьому острові монастир, але ж на жаль він був зруйнований під час татаро-монгольського ярма.

В Абхазії, біля села Отап, що в Очамчирському районі, поруч із 219 вежею Великої абхазької стіни знаходиться одна з найкрасивіших карстових печер цієї країни


В Абхазії, біля села Отап, що в Очамчирському районі, поруч із 219 вежею Великої абхазької стіни знаходиться одна з найкрасивіших карстових печер цієї країни

В Абхазії, біля села Отап, що в Очамчирському районі, поруч із 219 вежею Великої абхазької стіни знаходиться одна з найкрасивіших карстових печер цієї країни. Довжина її становить близько 2700 метрів, а місце розташування, в оточенні порослих зеленою рослинністю гір, просто захоплює подих. До того ж, вона овіяна давніми легендами, що пов'язані з незабутнім героєм Абхазії, богоборцем Абскрілом.
Перекази розповідають, що Абскріл був народжений божественною дівою, яка принесла обітницю безшлюбності. Саме тому від самого свого народження Абскріл ріс дуже незвичайним хлопчиком, який, крім усього іншого, міг похвастати і князівським родовим корінням.

Таємниці озера Топліце


Таємниці озера Топліце

Таємничі водні глибини австрійського озера Топліце захоплюють не одне покоління шукачів скарбів уже понад шість десятків років. Це озеро розташоване між гірськими вершинами на висоті від 2000 до 3000 м усього в 15 км на північний схід від курортного містечка Бад Аусзее. Його найглибша точка 103 м, довжина – біля 2000 м, а ширина – не більш ніж 400 м.
Подейкують, що в Топліце захований один з найбільших у світі скарбів нацистів, а саме озеро несе на собі відбиток прокляття таємних охоронців цього «священного надбання». 
Багато дослідників історії Третього рейху ось уже декілька десятків років ведуть запеклі дискусії з приводу таємниць гітлерівського золота. Найбільш неймовірною версією вважають теорію, згідно якої усі закривавлені скарби «чорного ордену» СС, що спочивають на дні озера є заклятими.