Найбільший міст Ванкувера - безсумнівно, підвісний міст Левові ворота протяжністю 1823 м, що з'єднує береги затоки Беррард. 

Назва отримана на честь гори, що розташована в тому ж місті, а також завдяки двом постатям левів, що прикрашають в'їзд на міст. Важко уявити, але по цьому елегантному спорудженні проходить від 60 до 70 тисяч автомобілів на добу, а його висоти достатньо для того, щоб під ним могли пройти глибоководні круїзні судна і контейнеровози. Загальна довжина моста, включаючи північний віадук становить 1823 м. Висота баштових опор - 111 м. Підмостовий габарит - 61 м, що дозволяє проходити в гавань глибоководним судам, контейнеровозам і круїзним теплоходам. На мосту встановлено трирядний рух, при якому центральний ряд змінює напрямок залежно від обсягу руху, що регулюється спеціальними сигнальними пристроями. За добу по мосту проходить від шістдесяти до сімдесяти тисяч автомобілів. У 1986 р. сім'я Гіннес як дарунок місту Ванкуверу встановила вздовж моста декоративні вогні, що ще більше додало йому своєрідності, зробивши Левові ворота відмітним символом міста.У східній частині Ванкувера з одного берега Беррарда на інший можна перебратися по Другому мосту (або Меморіальному мосту металістів). Всього ж на території Ванкувера знаходиться 20 мостів. Один із найцікавіших дощата споруда Капіла, що перекинутий через каньйон. Цей міст, побудований в 1889 році, є візитною карткою міста. Знамениті три розвідних моста - Бюрард-Брідж, Кемб-Бридж і Гренвіл-Бридж - що з'єднують райони Ванкувера з центром міста.


Ванкувер - це дивовижне місто Британської Колумбії, побудоване на узбережжі Тихого океану та відгороджене від «великої суші» грядою Кордильєр. Дивний не тільки тому, що йому вдається одночасно бути найбільшим з вантажообігу портом на заході Північної Америки і затишним, дуже комфортним містом, але й тому, що оточують його рідкісної краси місця. Тут є і шикарні пляжі, і густі хвойні ліси, і фіорди, і покриті снігом гори. За свою двохсотлітню історію (перші кораблі під предводительством капітана Джорджа Ванкувера пристали до цих берегів в 1792 році) місто бачило безліч самих різних лічностей, що залишали в його зовнішності свій слід. Напевно, тому сучасний Ванкувер багатий на визначні пам'ятки. Рукотворні і природні - вони формують той неповторний образ міста, який нікого не залишає байдужим.