Glenbow - найбільша художня галерея Калгарі, що нараховує понад двадцять вісім тисяч експонатів, дев’ятнадцятого та двадцять першого сторіч. Зібрані добутки сучасних канадських художників, ескімоського мистецтва.

Музей вважається найбільшим місцем збереження історичних фактів на території Західної Канади. Площа музею більше дев’яти тисяч квадратних метрів. Він містить багато художніх робіт, які були привезені сюди із усього миру. В одній з галерей музею, Blackfoot Gallery, можна простежити все минуле народу Niitsitapiisini. Це основне населення жило на території північно-східних рівнин провінції Альберта і американського штату Монтана тисячі років тому. Неповторна історія території провінції Альберта описується в сорока восьми квітчастих і захоплюючих замальовках.


В іншої галереї музею демонструється історія східно-африканських народів та їх вплив на розвиток канадської культури. Цей опис нараховує трохи експозицій: «Свято успіху Східної Африки» (A Celebration of West African Achievement), «Великi подорожі крізь 5 сторіч» (A Global Journey Through Five Centuries). Ще одна цікава експозиція - «Мистецтво Азії». Експонати цього залу нараховують близько восьмидесяті силуетів божеств Будди й Хінді.

Розташований у центрі нафтової й газової промисловості Канади, музей перебуває в місцевості, яка включає найбагатших і найбідніших людей країни. У декількох блоках будівлі музею - знаходяться три притулки для бездомних. Вони служать, тимчасово, як будинок для перших національних народів і деякої кількості родин. Також кілька агентств поблизу забезпечують нових іммігрантів, навчаючи їх англійській мові, а навколишні громадські організації, школи й волонтери працюють із людьми, у яких висока потреба в розвитку. У сучасний час музей переглядає свою суспільну програму, і бажає включити діалог з питань соціального добробуту в майбутні виставки.

Ця скарбниця історії перебуває в провінції Альберта, найбільш західної із трьох провінцій Канади, розташованої в преріях. Це четверта за величиною провінція Канади. Альберта – край прекрасних ландшафтів. Названа на честь принцеси Луїзи Кароліни Альберт, четвертої дочки королеви Вікторії (королева Англії з 1837 до 1901 року). Девіз провінції "Сильна й вільна" - Fortis et Liber, слоган провінції "Wild Rose Country" - " Країна Дикої Рози ", розміщений на місцевих номерних знаках.