Монтевідео, столиця Уругваю - великий фінансовий і банківський центр.

Монтевідео, столиця Уругваю - великий фінансовий і банківський центр. 

Дуже різноманітний по виглядом місто - класичність, поєднується з бароко, поширеним досить широко. Модерн - зі старими будівлями, що відповідають духу колоніальних часів.

У бік заходу від столиці лежить старе колоніальне місто Колонія-дель-Сакраменто, що привертає увагу своїми вузькими брукованими вуличками, кучерявими між колоніальними будівлями, а також своїми щорічними сільськогосподарськими ярмарками. Місто відоме завдяки історичному району, який внесений до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Економіка міста базується на виробництві текстилю. Місто є вільною від економіки зоною.


Туга за батьківщиною змусила уругвайців перетворити місто в музей. Колонія-дель-Сакраменто - це місто, а також адміністративний центр провінції Колонія. Наприкінці п'ятнадцятого століття португальці та іспанці домовилися, щоб розділити Південну Америку. Колонію заснував португальський адмірал Мануель Лобо в 1680-му році, по ідеї, це місто було іспанським володінням. Якщо перекладати з португальської мови назву поселення, то це буде - «місто таїнства». А «Колонія-дель-Сакраменто» - це вже сучасний іспанський варіант.

Це стародавнє місто - справжня перлина колоніальної епохи. Організація Об'єднаних націй допомагала у зміцненні країни, в галузі культури. Принадність старовини - колоніальні будівлі, старовинні вулички, які вимощені брукiвкамі і ведуть до річки, жовті вуличні ліхтарі, а також підйомні мости. На річці і по сьогоднішній день діють старі маяки і площа самого історичного центру Колонії-дель-Скараменто. У місті присутня іспанська спадщина - це кахельні табличкі з назвами вулиць, їх розвішують на будинках, а поруч з табличкою висить жовтий ліхтарик.

Маяк Ель Фаро, який знаходиться в міському порту, потім центр міста і його історична частина (обнесена стіною) - це свідки всіх історичних подій, які відбувалися в цьому місті. Церква Matriz, вона розташована поруч Plaza de Armas і випробувала на собі кілька пожеж, звичайно її відновили, сьогодні можна доторкнутися до старовинних стін церкви, а також переглянути все внутрішнє убранство. У місті в самому центрі знаходиться площа Plaza Mayor, а навколо неї розташовані музеї, найпопулярніші - це Іспанський музей, який заснований у першій половині вісімнадцятого століття і Португальський музей, заснували його в 1720-му році. Португальскій будинок, в якому знаходяться військова форма, меблі та архітектура і Муніципальний музей з експонатами різноманітних епох.